Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTABELALatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Liverpool F.C - Arsenal
Intervju sa Kesegom Icon_minitimeod Villa Pet Feb 13, 2015 10:05 pm

» Atletico Madrid 3:0 Juventus
Intervju sa Kesegom Icon_minitimeod Andrej™ Ned Feb 01, 2015 9:00 pm

» FC Juventus - Atletico Madrid
Intervju sa Kesegom Icon_minitimeod Andrej™ Sub Jan 31, 2015 2:48 pm

» Everton 3-0 Crystal Palace
Intervju sa Kesegom Icon_minitimeod Javier Aguirre! Pon Jan 26, 2015 11:20 pm

Naj bolji poslanici
Нине
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Odemwingie
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Villa
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Andrej™
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Bugs Bunny
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Xavi6
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Thibaut Courtois
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Печник
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
НиколаСрбија
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Tim Howard
Intervju sa Kesegom I_vote_lcapIntervju sa Kesegom I_voting_barIntervju sa Kesegom I_vote_rcap 
Uprava foruma
Administratori
Нине
Nocerino
Luizdinho
Aloha
Ziru

Urednici
Joel Campbell
Lallana.

Graficki Tim
-

Novinari
R@le
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Intervju sa Kesegom

Ići dole 
+2
Нине
Печник
6 posters
AutorPoruka
Печник

Печник


Država : Intervju sa Kesegom Serbia
Klan : Futsal Klub Agama
Broj Poruka : 112
Datum Upisa : 10.04.2014

Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitimePet Apr 18, 2014 4:29 pm

Intervju sa igračem prvog kola Futsal 3v3 lige.U nastavku možete saznati šta Kesega misli o pojedinim igračima i ko je po njemu favorit za osvajanje.

1.Za početak nam reci nešto o svojoj karijeri kako u futsalu,tako na rs i rukomet forumu ?

- U fucalu nisam nesto dugo, dosao sam jer mi se mapa ucinila ok posto dosta podseca na real soccer, koji btw igram vec godinu i nesto dana sa velikim uspehom logicno. Odigrao sam par meceva za Ekonomac u Falkao Super ligi i odlucio sam da ipak uplivam u te neke fucalske vode, ali u novoformiranoj ligi zbog dolaska prebogatih Arapa iz Mubadale tj. zbog njihovih (ogromnih) investicija u mlade fucalske talente sa ovih prostora. O mojoj karijeri u rukometu nije potrebno mnogo govoriti, jer i vrapci na grani znaju da sam bio najbolji assistent prve sezone i nezvanicni MVP lige.

2.Dobar si sa Ninetom pa je jako čudno kako ne igraš za Liverpul,zbog čega si prihvatio ponudu Ekonomca ?

- Prvo, ja ne znam ko te je to slagao da sam dobar sa tim potom Ninetom aka Luke Shaw-om, ali ajde kad sam vec ovde da ti odgovorim na to pitanje. Jedini razlog zbog koga sam odbio nepristojnu ponudu tima sa Anfielda road-a je to sto nisam hteo da ostavim svoje drugare iz Ekonomca, sa kojima inace svaki dan popijem po bar jednu kafu onako na skajpu, jer bi doslo do raspada ovog cuvenog i nadaleko priznatog tima, treceg svetskog rata, privatizacije u Slovackoj, treceg svetskog rata, smaka sveta i cepanja svemira.

3.Koja su tvoja očekivanj što se tiče ove lige ?

- Moja, kao i ocekivanja svih 500 miliona navijaca Ekonomca su ista, a to je ubedljiva titula na kraju sezone, a sto se tice ostalih mesta neka ih ostali timovi podele kako zele, pod uslovom da se pojavi makar jedan tim koji nece krenuti stazama AS Rome posle meca sa nama.

4.Kada bi pravio svoj idealni tim koga bi pozvao (navedi još 4 igrača) ?

- Uiss, veoma tesko pitanje. U tom timu bi se naravno nasao ja, Jasko koji nas je onako bedno napustio da bi otisao da igra Uzbekistansku ligu, Miralem Pjanic najnovije pojacanje Ekonomca, Strumf kao golman i naturalizovani Srbin Isztvan Gabor poreklom iz Madjarske. To je naravno moj izbor onako na prvu loptu, ali podrazumeva se da bih ja bio najveca zvezda ma ko bio u tom timu.

5.Kako si se snašao u Gorenju,osvojili ste već titulu,a ti trenutno imaš 2 gola i 4 asistencije zašto tako slab učinak ?

- Atmosfera medju nama je nesvakidasnja, a najvecu zaslugu za blagostanje koje vlada u timu ima nas najveci sponzor Terme Catez koji nam pred svaki mec obezbedjuje uslove koje bi svaki profesionalni sportista mogao da pozeli. Za moj veoma slab ucinak najvise je kriv moj bivsi saigrac iz Zvezde Lallana, koji je, iznerviran zato sto ga je Dante izbacio iz prve postave, posle jednog treninga dosao u svlacionicu i mucki, onako iza ledja, iz sve snage sipkom opalio po mom levom kolenu i polomio mi svaku kost,tetivu i ligament koji tamo imam, posle cega je doslo do velikog posrnuca rukometnog kluba Crvena Zvezda koje je rezultiralo gasenjem kluba zbog nikad goreg stanja na nasem ziro-racunu, jer klub osujecen povredom svoje ubedljivo najvece zvezde nije bio u stanju da pobedi cak ni tim iz Kielcea. Medicinski tim nije verovao da cu se ikada vratiti na teren, ali zahvaljujuci kompaniji Herbalife i njihovim preparatima sam uspeo da se oporavim i da u drugom delu sezone zaigram za tim iz Velenja i podignem pehar namenjen najboljem timu u ligi.

6.Tvoje mišljenje o igračima : Vule , Nocerino , Xatiko ?

- Vule Djibin abortus je jedan zmazan, prljav, smrdljiv, neskolovan i lazljiv covek i los igrac koji samo zahvaljujuci dobroj volji celnika Fucalskog Saveza Srbije i dalje ima pravo za nastup u ligi i na njega ne bih trosio vise reci, a ni vremena. Nocerino, odnosno gore pomenuti naturalizovani momak iz Madjarske, je sjajan igrac koji na moju zalost ima velikih problema sa vise poroka, od kojih su najopasniji zene, pice i kocka jer mu je slava pomutila razum.Bas iz tih razloga, kao i zbog svog kratkog fitilja, on je ovih dana na terapiji u Vrnjackoj banji.Hatiko je jos jedan odlican igrac koji zbog nekoliko nesrecnih okolnosti nije u prilici da prisustvuje svim nasim mecevima.

7.U narednom kolu vas čeka FK Rad,koja su tvoja očekivanja za ovaj meč ?

- Ocekivanja za mec sa Radom su ista kao i za svaki mec, a to je ubedljiva pobeda i jos jedna recka manje na putu ka odbrani titule.


8.Koji klub po tebi ima najviše šansi za osvajanje lige ?


- Kao sto su citaoci mogli da zakljuce iz prethodnog dela teksta, najveci favorit za titulu je KMF Ekonomac!

9.U reprezentaciji Srbije si pa me zanima da li je naša reprezentacija trenutno jača od reprezentacije Bosne i ko ti je omiljeni saigrač ?

- Zbog nekih kontrolnih pregleda mog i dalje nepotpuno oporavljenog kolena nisam bio u prilici da odigram istorijski mec sa reprezentacijom BiH, ali cim su oni uspeli da izgube od nase reprezentacije bez mene u timu automatski povlaci da smo nekoliko puta jaci od nasih komsija. Najomiljenijeg igraca nemam, jer kao sto sam vec naveo nisam stigao da se upoznam sa svojim kolegama, a cini mi se da su neki igraci prerano prebaceni iz omladinskog pogona u seniorski tim, pre svega mislim na Zirua.

10.Za kraj šta imaš da poručiš našim čitaocima ?

- Za kraj bih se samo zahvalio na odvojenom vremenu i porucio bih gledaocima:"JEDI BURANIJU BRATEEEEEEEEE"
Nazad na vrh Ići dole
Нине
Administrator
Administrator
Нине


Država : Intervju sa Kesegom Serbia
Klan : Liverpool
Broj Poruka : 587
Datum Upisa : 02.04.2014
Godina : 26

Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitimePet Apr 18, 2014 4:42 pm

HAHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
https://fs3v3.serbianforum.info
JaskoKing

JaskoKing


Država : Intervju sa Kesegom Slovenia
Broj Poruka : 44
Datum Upisa : 11.04.2014
Godina : 26

Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitimePet Apr 18, 2014 4:46 pm

HAHAHAHA, koji car! :D
Nazad na vrh Ići dole
Radamel Falcao {09}

Radamel Falcao {09}


Država : Intervju sa Kesegom Serbia
Broj Poruka : 12
Datum Upisa : 10.04.2014
Godina : 69
Lokacija : SRBIJA!!!

Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitimePet Apr 18, 2014 5:19 pm

HAHAHAHA,naj intervju koji sam ikad video xD !
Nazad na vrh Ići dole
Xavi6

Xavi6


Država : Intervju sa Kesegom Bosnia%20&%20Herzegovina
Klan : Everton
Broj Poruka : 126
Datum Upisa : 10.04.2014

Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitimePon Apr 21, 2014 1:21 am

Intervju za cistu 10-ku! Bravo Kesega majstore!
Nazad na vrh Ići dole
Varane




Država : Intervju sa Kesegom Bosnia%20&%20Herzegovina
Broj Poruka : 32
Datum Upisa : 28.04.2014

Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitimePon Apr 28, 2014 2:20 pm

Hehe Super
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju sa Kesegom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Kesegom   Intervju sa Kesegom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Kesegom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa Bondom !
» Intervju sa Drogbenim
» Intervju sa Luizdinhom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: