Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTABELALatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Liverpool F.C - Arsenal
Intervju sa Bondom ! Icon_minitimeod Villa Pet Feb 13, 2015 10:05 pm

» Atletico Madrid 3:0 Juventus
Intervju sa Bondom ! Icon_minitimeod Andrej™ Ned Feb 01, 2015 9:00 pm

» FC Juventus - Atletico Madrid
Intervju sa Bondom ! Icon_minitimeod Andrej™ Sub Jan 31, 2015 2:48 pm

» Everton 3-0 Crystal Palace
Intervju sa Bondom ! Icon_minitimeod Javier Aguirre! Pon Jan 26, 2015 11:20 pm

Naj bolji poslanici
Нине
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Odemwingie
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Villa
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Andrej™
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Bugs Bunny
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Xavi6
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Thibaut Courtois
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Печник
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
НиколаСрбија
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Tim Howard
Intervju sa Bondom ! I_vote_lcapIntervju sa Bondom ! I_voting_barIntervju sa Bondom ! I_vote_rcap 
Uprava foruma
Administratori
Нине
Nocerino
Luizdinho
Aloha
Ziru

Urednici
Joel Campbell
Lallana.

Graficki Tim
-

Novinari
R@le
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga

 

 Intervju sa Bondom !

Ići dole 
AutorPoruka
R@le




Država : Intervju sa Bondom ! Montenegro
Klan : Juventus
Broj Poruka : 62
Datum Upisa : 10.04.2014

Intervju sa Bondom ! Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Bondom !   Intervju sa Bondom ! Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 9:41 pm

Dame i gospodo prestavljavam igraca koji je izdominirao Juventus u okvru 2. kola Serbian Futsal lige, a to je Džejms Bond !!!!
Odlučili smo da napravimo jedan intervju sa njim :)

- 1. Za početak nam reci nešto o svojoj karijeri kako u futsalu,tako i na drugim forumima?

Ovako fustal sam poceo pre odpilike 1 ili 2 sezone kada sam igrao za arsenal ali mi tad nije islo pa sam prestao da igram ovu ligu.Onda mi je dr no poznatiji kao aguero poslao poruku da igram za real sto sam i prihvatio,to i nije bila dobra sezona za real ali smo ipak bili zadovoljni.Raspao se real pa sam preso u liverpul gde se nadam da cu svoje iskustvo podeliti sa ostalim igracima i odbraniti titulu to bi bilo nesto ukratko o fustal ligi.Sto se tice ostalih liga igram i na rukomet mapi za radnicki da ne nabrajam timove za koje sam igrao i ostale lige koje igram.


- 2. Da li misliš da si izabrao pravi tim za ovu sezone koji će uspjesti osvojiti ligu(Liverpool)?

Milsim da liverpul moze da opet osvoji titulu tu je iskusni igrac poput strumfa koji igra fenomenalno i ostali igraci poput nineta,alohe,luzinja i gerarda.


- 3. Koja su tvoja očekivanja što se tiče ove lige,koji ti je favorit za osvajanje lige i samostalnih nagrada?

Moja ocekivanja su da sve prodje dobro bez svadje na utakmice i psovanje kao kod ostalih liga a sto se tice favorita tu su arsenal,everton i normalno liverpul kao glavni kandidati.



- 4. Kada bio bio capiten neke ekipe koje igrače bi ubacio u ekipi?

Ne znam stvarno ali bi voleo da imam strumfa,drogbenog,ramosa,nineta i da ne nabrajam ostale igrace.



- 5. U 2.kolu si dao gol 3 sekunde prije kraja i tako doveo pobedu Liverpoolu nad Juventusom.Šta misliš o tome?

Mislim da samo tako treba da nastavimo i da redjamo pobede.


- 6. Mišljenje o ovim igračima: Nine , Eden Hazard , Home i Darko

Nine je odlican i kao golman i kao igrac mislim da je on stvarno korektan kapiten i da zna sta radi kada je to u pitanju.
Hazard je super i kao igrac i kao covek.
Kada sam igrao sa Homela u napadu u rk sobi terorisali smo protivnicke mreze,mislim da je on odlican igrac.
Sto se tice Darka ok je lik i igrac samo malo lepse da se ponasa i to je to.


- 7. Šta je to što te prvlači kod ove ,,male'' mape ?

Igranje 3 na 3 je dosta zabavno zato i volim ovu mapu.


- 8. Koja je utakmica koju ćeš dugo pamtiti u karijeri?

Definitivno ovu utakmicu.


- 9. Imaš li nameru da osvojiš neku značajnu nagradu?

Pa voleo bih da osvojim Mvp ali tesko ce biti,ima dosta konkurencije i odlicnih igraca.


- 10. Šta imaš na kraju da poručis za kraj intervja?

Pozdrav svim ljudima koji igraju fustal ligu i budite mi dobri haha
Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju sa Bondom !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju sa Kesegom
» Intervju sa Drogbenim
» Intervju sa Luizdinhom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Intervjui-
Skoči na: